Улюбленець мільйонів, його обожнювали українські жінки… У боях за Україну загuнув заслужений артист України

0

У боях за Україну загинув заслужений артист України, соліст балету Національної опери України імені Т. Г. Шевченка Олександр Шаповал. Воїна не стало під час бою з російськими окупантами поблизу населеного пункту Майорськ у Донецькій області.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила співробітниця Національної опери Лариса Тарасенко. За її словами, Шаповал загинув у понеділок, 12 вересня.

Тарасенко додала, що на службу у Збройні сили артист пішов добровольцем після початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. Він був гранатометником.

“Сьогодні, 12 вересня 2022 року, у бою під Майорськом загинув Шаповал Олександр Миколайович, заслужений артист України, соліст балету Національної опери України імені Т. Г. Шевченка. На символічних фото Олександр Шаповал – Паганіні та воїн-гранатометник Збройних сил України, доброволець.

Вічна слава і пам’ять Герою!” – написала вона.

У боях за Україну загинув заслужений артист України, соліст балету Національної опери Олександр Шаповал. Фото
У боях за Україну загинув заслужений артист України, соліст балету Національної опери Олександр Шаповал. Фото

За пів року повномасштабної війни проти РФ загинуло близько 9 тисяч українських військовослужбовців. Такі дані озвучив Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний. За даними Генштабу ЗСУ, ворожа армія зазнає щонайменше в п’ять разів більших втрат.

Джерело