Ура!!! Зеленський тільки що підтвердив! Прекрасна новина: Нашим ЗСУ вдалося збumu вopожuй ліmак і взяmи в nолон nілота… Він такого наросказував!

0

Володимир Зеленський ввечері 26 лютого, у День спротиву окупації Криму та Севастополя, звернувся до громадян України. Він повідомив про досягнення нашої держави, а також подякував всім, хто наближає перемогу.

Зокрема, у своєму зверненні він розповів, що цього дня українські військові збили літак російських окупантів під Авдіївкою. Мовиться про захисників 110-ї ОМБР.

Особливо вдячний сьогодні нашим хлопцям зі 110-ї окремої механізованої бригади, які збили черговий ворожий літак під Авдіївкою,
– сказав президент

Зазначимо, що більше подробиць Володимир Зеленський не озвучив. Однак, ймовірно, йдеться про ворожий штурмовик Су-25, про що раніше 26 лютого розповідав нардеп Муса Магомедов. Ба більше, військовим України вдалося захопити в полон російського пілота.

Відомо, що цей літак 25 лютого атакував будівлю заводоуправління Авдіївського коксохімічного заводу на Донеччині. Внаслідок нальоту одна людина отримала поранення, її доправили до лікарні в Покровську.

Джерело:Володимир Зеленський