“Успокойся, бо надіну наручнки, що думаєш якшо перед тобою блондінка поліцейська, то я тобі не зможу в…ти”: сутичка між патрульною та водієм потрапила на відео

0

Поліцейську з Ужгорода відсторонили від посади через скандальне відео конфлікту з водієм.

На відеозаписі є лише частина конфлікту, словесне переплювання виникло між патрульною та водієм, передає “Закарпаття net”. .politeka.net

На відео поліцейський представляється лейтенанткою поліції та повідомляє водію, що у нього виявили ознаки наркотичного сп’яніння.

Водій питає докази, далі починається словесний конфлікт. Водій кричить, що патрульна кладе в кишеню документи, далі суперечка триває з нецензурною лайкою і з боку патрульної, і водія.

«Я не ставлю нічого в кишеню, заспокойся, бо зараз будеш у кайданках, якщо ти не можеш нормально говорити. Я не жартую, ти з ким кажеш «о*уїли»? Чи ти думаєш, що перед тобою блондинка стоїть і я тобі не забуду?», – каже поліцейська.

Прес-служба патрульної поліції Закарпаття повідомила про звільнення жінки від роботи та початок службового розслідування.

У коментарях до відео українці захистилися за поліцейську:

“А в чому справа? Він її провокував, вона відповіла! Які до неї претензії?”;

“А я її підтримую на всі сто! Так не мають права говорити з поліцейськими.
У Штатах спочатку лизав би асфальт, а потім попросилися: «Як у вас справи?»”,

“А що з водієм, який бикував?”,

“ще пару таких розслідуваннь і можна буде пьяним сідати за кермо давити людей , поліція все одно буде боятись зупинити”,

“Мене теж цікавить більше, що з тим би**о водієм під алкоголем чи на*котою, який першим дозволив собі недостойні висловлювання на адресу поліцейської. Такі «водії» на інше не заслуговують”.