В Ашхабаді всіх президентів зустрічали хлібом-сіллю, крім Путіна. Відео й реакція мережі

0

Під час шостого Каспійського саміту в столиці Туркменістану запрошеного на нього главу РФ Володимира Путіна ніхто не зустрів біля літака. Тоді як решту лідерів місцева делегація привітала хлібом-сіллю та квітами.

Ситуація стала приводом для чергових глузувань з російського диктатора. У мережі його назвали “нерукостислим ізгоєм”

Зазначимо, що VI Каспійський саміт глав прикаспійських держав – Туркменістану, Казахстану, Азербайджану, Ірану й РФ – пройшов в Ашхабаді в останні дні червня.

Після приїзду до столиці президентів Туреччини Раджепа Таїпа Ердогана та Казахстану – Касим-Жомарта Токаєва, а також інших поважних гостей біля літака зустрічали діти. Вони піднесли їм хліб-сіль, які ті скуштували, й квіти.

Путін же на самоті підійшов по килиму від трапа до автомобіля, потім зняв піджак і поїхав у супроводі охоронців.

У мережі припустили, що так в Ашхабаді показали своє ставлення до російського диктатора. Або він, як завжди, “боїться за свою шкуру і сам попросив не підходити до нього стороннім”.

“З фашистами взагалі не зустрічаються!”, “Нерукостислий ізгой”, “Упс, і тут із квітами не приймають. Страхи наявні, якщо врахувати, за яким столом він своїх приймає”, “Свій 30-метровий дистанційний стіл, напевно, забув. Тому і боїться”, “Може, двійник приїхав замість бункерного, от і обійшли”, “Хай боїться він: а раптом у пацана наган захований, а замість солі миш’як”, – коментували в мережі.

Інші просто називали Путіна ганебним, “опудалом” та ботоксним дідом. Ще деякі зазначили, що їм байдуже, зустріли главу РФ за протоколом чи ні, оскільки “він уже не авторитет і так йому й треба”.

OBOZREVATEL

ПовідомляєДжерело/