В екс-заступнuка голови Міноборони під час обшyyку знайшлu майже мільйон доларів готівкoю, захованuй у дuвані (ВІДЕО)

0

В ексзаступника міністра оборони Олександра Миронюка, який став фігурантом розслідування про шахрайство на закупівлях у Міноборони, правоохоронці знайшли майже мільйон доларів готівкою, захований у дивані.

За словами співрозмовників видання, відео було зняте вдома в Олександра Миронюка. На ньому зафіксовано момент вилучення коштів у розмірі майже мільйон доларів з дивану під час слідчих дій.

 відео видно чоловіка, найімовірніше, слідчого, який дістає з бокової ніші дивана велику кількість пачок грошей у різній валюті, серед якої найбільше гривні. Під час обшуків було знайдено 17 мільйонів 78 тисяч гривень, 400 тисяч 100 доларів та 100 тисяч 380 євро.

Відео обшуків у ексзаступника міністра оборони Олександра Миронюка | Українська правда pic.twitter.com/Yx29Y9Joye— Українська правда 

✌️

 (@ukrpravda_news) February 2, 2023

Водночас після обшуків Миронюк заявив, що кошти, знайдені в дивані, були не його, а 86-річної жительки Харкова Елеонори Думіньш, які та йому позичила. Ексзаступник навіть показав суду “документ” з нотаріально завіреною заявою.

Як відомо, 31 серпня 2023 року правоохоронці провели обшук у тоді ще чинного начальника департаменту держзакупівель Міноборони України імені Богдана Хмельницького, якого підозрювали в причетності до справи із заволодінням коштами Міноборони під час закупівлі військової амуніції на суму 580 000 доларів.