В Естонії жінці, яка задонатuла 40 євро для російської армії, заrрожує ув’язнення

0

Крім того, вона має заплатити штраф у розмірі 981 євро.

В Естонії суд засудив жінку, яка перевела 40 євро на підтримку російської армії та її військового вторгнення в Україну.

Як пише Postimees, засуджена росіянка Ольга Федорова, яка проживає на Кіпрі, відправила гроші росіянину Володимиру Шилову, який перевозив дрони для армії РФ. У липні його також було засуджено за це естонським судом, інформує UAINFO.org.

“Для наших хлопців”, – написала Федорова у поясненні банківського платежу, який було зроблено наприкінці травня 2022.

Засуджена Федорова та її адвокат уклали угоду з прокуратурою Таллінна, яка вимагала засудити росіянку до 5 місяців тюремного ув’язнення. Згідно з домовленістю, покарання не буде виконано, якщо жінка не вчинить умисного злочину протягом випробувального терміну в 1 рік та 8 місяців, також Федорова має заплатити штраф у розмірі 981 євро.

Під час оголошення рішення суддя констатував, що судова практика з цього питання ще відносно мізерна, але узгоджене покарання є законним та правильним з урахуванням провини.

Варто зазначити, що в Естонії підтримка акту агресії іноземної держави карається позбавленням волі на строк до 5 років. Згідно із естонськими законами підтримкою агресії також є придбання та фінансування постачання техніки, у тому числі, наприклад, дронів для ведення бойових дій різних підрозділів російської армії.

Переклад