“В ночі молюся Богу за них, а в день роблю заготовки”: 93-річна українка з Вінниці разом з дочкою робить окопні свічки для хлопців із ЗСУ. Відео

0

93-річна українка Олена Владимирець з Вінниці разом з донькою Ніною виготовляє окопні свічки для українських захисників. Щодня жінці вдається виготовляти понад півсотні свічок.

Сама ж Олена розповідає, що день і ніч молиться за наших захисників. Про це повідомляє видання “Суспільне”.

Свічки жінки виготовляють у себе вдома, а матеріалами для них їх забезпечують волонтери.

Окопні свічки, які горять до 12 годин, українські захисники використовують на відкритому повітрі. На такій свічці за 24 хвилини закипає літр води. Захисники також використовують їх для обігріву та сушіння білизни.

Олена зазначила, що спочатку вона скручує паперові смужки і вставляє їх у бляшанку. А потім кожну свічку треба тричі заливати воском.

“Солдати користуються, гріються, чай роблять. А я для них небо прихилила б, щоб могла. Я день і ніч молюся за них, щоб вони вистояли за нашу землю”, – говорить жінка.

Варто зазначити, що пані Олена пережила дві війни й Голодомор. Найбільше вона хоче, аби потреби в окопних свічках вже не було.

''День і ніч молюся богу за них'': 93-річна українка з Вінниці разом з донькою виготовляє окопні свічки для воїнів ЗСУ. Відео
''День і ніч молюся богу за них'': 93-річна українка з Вінниці разом з донькою виготовляє окопні свічки для воїнів ЗСУ. Відео

OBOZREVATEL