В обороні української держави загuнyв один з найкращих льотчиків Антон Листопад. За кілька днів до загuбeлі був відзначений Президентом…фото

0

В обороні української держави загинув один з найкращих льотчиків Антон Листопад.

Траурні урочистості-прощання з Антоном Листопадом відбудуться 15 серпня у Будинку смутку на вулиці Ребета. Початок о 12:00.

Про це повідомили на сторінці на сторінці Фізико-технічного ліцею Івано-Франківської обласної ради, де навчався Антон Листопад, передає “Галка“.

Довідково. У ліцей Антон вступив у 2005 році, завершив ліцейну науку – у 2008. Навчався у групі, де наставником була Савчук Оксана Богданівна. Запам’ятався як здібний, дуже наполегливий і впертий юнак.

Після здобуття відповідної освіти Антон став військовим пілотом найвищого класу. Мільйони українців із захопленням і гордістю спостерігали у день 30-тої річниці Незалежності проліт над Хрещатиком авіаційної колони параду військ. Ведучим цієї колони був саме наш Антон.

Дорога Антона за штурвал винищувача була непростою, але осмисленою. Однак юнак вперто йшов до своєї мрії – стати льотчиком, літати високо в небі, як птах, і орлиним поглядом споглядати красу Землі.

У 2019 році Антон визнаний кращим льотчиком Повітряних Сил ЗСУ, був учасником бойових дій на сході України.

З перших хвилин широкомасштабного вторгнення росіян капітан Антон Листопад – на захисті Свободи та Незалежності України. За проявлену мужність, відвагу та професіоналізм за кілька днів до загибелі був відзначений Президентом високою державною нагородою – орденом За мужність 3-го ступеня.

Повідомляє. Інтернет видання vichenews.fun  з посиланням на prykarpattya,