В Одесі агресивний відвідувач магазину вимагав, щоб його обслуговували російською мовою. Продавець-херсонець продемонстрував чудеса

0

В Одесі в одному з магазинів стався скандал. Відвідувача обурило те, що консультант обслуговував його українською мовою. Він агресивно вимагав перейти на російську і став погрожувати працівнику.

Про це повідомляють місцеві Telegram-канали. Продавець записав усі дії чоловіка та викликав поліцію

Скандал розпочався через те, що відвідувача роздратувала мова, якою говорив консультант. Він заявив, що вони в Одесі, а “не в Україні”. До того ж він практично криком почав переконувати уродженця Херсона, що жителі цього міста “мають право говорити російською”.

Водночас до того, як чоловік почав поводитися агресивно, йому ніхто не забороняв говорити тією мовою, якою він хоче. Уся ситуація розгорнулась саме на фоні того, що він не мав бажання слухати, як консультант його обслуговує українською.

Насамкінець продавець не витримав і звернувся до поліції. На це відвідувач відреагував ще більш агресивно та сказав, що він військовий. При цьому він принизив честь та гідність консультанта, назвав його “усього лише працівником”.

OBOZREVATEL