В суботній – вечір! Вже під конmролем ЗСУ – корuдору не буде: nрямо на Донбасі! Армію РФ в коmел

0

Росія повторює тактику Другої світової війни у боях під Бахмутом, знищуючи дезертирів.

Введення оперативного резерву безпосередньо в Бахмут дозволило змусити ПВК “Вагнер” перейти до створення оборонної лінії, це визнають самі росіяни у своїх пабліках.

ПВК “Вагнер” змінила тактику і перейшла до активної оборони. Те що відбувається поблизу Бахмута – це використання тактики “валу тіл”, коли окупанти не рахуючи втрати серед особового складу намагаються за рахунок чисельної переваги в живій силі фактично продавити своїми тілами українську оборону. Тим більше, що перший ешелон штурмуючих – це так званий спецконтингент, ті особи, які мали б перебувати в місцях позбавлення волі на території РФ.

Другий ешелон – кадрові російські військові. Що показово, третій ешелон – полк “Ахмат”, загороджувальний.

“Повторюється тактика Другої світової війни, коли в тилах армії перебували НКВС. Наразі роль військ НКВС виконують “кадирівці”, які фактично знищують своїх унеможливлюючи масові факти дизертирства”, – розповів експерт.

Донецький Бахмут став найгарячішою з ключових точок війни, яку загарбницькі війська прагнуть пройти, проте українські захисники попри важкі умови та масований ворожий обстріл завдають ударів по ворогу, що зазнає великих втрат.

Про це розповів речник Східного угруповання військ Сергій Череватий в ефірі одного з телеканалів.

“На сьогодні Бахмутський напрямок є найкривавішим, найжорстокішим і найважчим напрямком в російсько-українській війні. І, напевно, ключова точка вирішення цієї війни. Ворог там щодоби йде на штурми в районі різних міст: Бахмута, Соледара, Кліщіївки та інших населених пунктів”, – каже Череватий.

Череватий також додав, що загарбники продовжують вести масовані обстріли, лише за минулу добу зафіксовано 261 ворожий обстріл з різних систем артилерії.

“На фоні цього всього противник зазнає дуже великих втрат, щодоби саме на Бахмутському напрямку, напевно, найвища концентрація втрат ворога, лише за цю добу рф втратила 81 людину знищеними та 68 пораненими. Це середня амплітуда їх втрат на цьому напрямку”, зазначив Череватий.

Зі слів речника, загалом на східному фронті ворог зазнає найбільших втрат. І оскільки стратегічно у противника не вийшло досягти так званих “цілей”, загарбник зараз намагається за будь-що пройти одну з ключових точок.

Тож ворог б’ється за Бахмут. Задля того, щоб на політичному рівні показати “звільнення Донбасу” і “для чого гинули солдати рф”.

“Тому Бахмут – це одна з ключових точок, яку вони хотіли б пройти. Навіть іноземні експерти схиляються до цієї думки. Ми ж постійно у важких умовах завдаємо ударів по ворогу назустріч їх штурмових діях, знищуючи масово особовий склад і техніку. І якщо говорити загалом, то ворог вимотується в цих боях”, – підсумував Череватий.

Нагадаємо, раніше заявили в Офісі президента, що росіяни намагаються виконати політичну мету та кинули дуже велику кількість сил для того, аби захопити Донеччину, але в реальності вони не зможуть окупувати ні Бахмут, ні Авдіївку.

За словами військових, Бахмут для росії перетворився в “ідею-фікс”. Тому російські пропагандисти активно розповідають про мінімальні успіхи на Бахмутському напрямку.

Джерело:korupciya.com