В Україні лikвiдувaлu роciйського nолkoвнuка Олексія Хаpeчка. Фото

0

В Україні “денацифіковано” чергового російського окупанта. Полковника армії РФ Олексія Харечка було ліквідовано ще 1 вересня.

Про це повідомив український офіцер Анатолій Штефан. У Росії про смерть Харечко написав лише рідний син – через місяць після знищення окупанта.

В Україні ліквідували російського полковника Олексія Харечка. Фото

“Полковник Олексій Харечко успішно провів операцію зі згортання та організованого перекидання з метою нарощування зусиль на іншому напрямку. За традицією прикопали по-тихому”, – написав Штефан.

Про ліквідацію окупанта в Росії повідомив лише його син – за місяць після загибелі російського полковника. За версією Єгора Харечка, його батько “підірвався на міні”.

В Україні ліквідували російського полковника Олексія Харечка. Фото

Російські ЗМІ, зокрема й регіональні, “денацифікацію” чергового окупанта з полковницькими погонами проігнорували.

З 2017 року Олексій Харечко внесений у базу “Миротворця” як воєнний злочинець.

У 2014-2017 роках проходив службу у складі російського окупаційного угруповання військ на Донбасі, відряджений до 8-ї Армії (в/ч 33744, колишні в/ч 89462 – 12-е Командування резерву, в/ч 64722 – військового округу ЗС РФ для участі та забезпечення російської агресії проти України.

В Україні ліквідували російського полковника Олексія Харечка. Фото

Відомо також, що дружину ліквідованого окупанта звуть Оксана Анчугова, саме вона, схоже, може отримати омріяну “білу Ладу”.

Нагадаємо, на ранок 2 жовтня безповоротні втрати армії Росії перевищили за 60 тисяч людей. Лише минулої доби ліквідовано близько 500 загарбників.