В Україні лiквiдyвaлu лeйтeнaнтa із Бaшкoртoстана, який вoювaв прoтu ЗСУ. Фото

0

Українські військовослужбовці продовжують ліквідовувати російських офіцерів, що воюють проти України. Одним із чергових знищених став старший лейтенант Артур Єнікєєв родом із Башкортостана.

Загарбник приїхав на війну до України з Калінінградської області. Про це у Facebook повідомив волонтер, блогер-розслідувач Іраклій Комахідзе (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки). Повідомляє

За словами розслідувача, 25-річний ліквідований окупант Єнікєєв закінчив Казанське найвище танкове командне училище. Після навчання був одразу відправлений на військову службу.

В Україну загарбник приїхав у складі 18-ї мотострілецької дивізії 11-го армійського корпусу Берегових військ ВМФ Балтійського флоту. Обставини та місце ліквідації російського окупанта не повідомляються.

У некролозі, опублікованому в росЗМІ, йдеться про те, що окупант Єнікєєв був направлений на Донбас 13 червня, а вже 19 липня був знищений. Поховали загарбника у місті Янаул, звідки він був родом. Також вдалося встановити сторінки “двохсотого” у російських соцмережах.

“Випускник Казанського танкового училища 2019 року, яке він закінчив з червоним дипломом, був розподілений у військову частину, дислоковану в анексованій Східній Пруссії, в т.зв. місто Гусєва (Гумбіннен) т.зв. Калінінградської області, де дислокується нещодавно сформована 18- я мотострілецька дивізія 11-го АК Берегових військ ВМФ Балтійського флоту”, – написав Комахідзе.

В Україні ліквідували лейтенанта із Башкортостана, який воював проти ЗСУ. Фото
В Україні ліквідували лейтенанта із Башкортостана, який воював проти ЗСУ. Фото
В Україні ліквідували лейтенанта із Башкортостана, який воював проти ЗСУ. Фото

Нагадаємо, країна-агресор Росія може суттєво збільшити кількість окупантів, задіяних у війні проти України. Йдеться про підрозділи, що перебувають на даний момент в інших країнах. За оцінкою військових експертів, у запасі Кремль може мати ще сотні тисяч військових.

Раніше повідомлялося, що поповнення для “другої армії світу” у РФ шукають уже серед безпритульних. Причому у великих обласних центрах – столиці Москві та Санкт-Петербурзі.