В Україні лiквigyвaлu кoмaндuрa розвiдpomu оkуnaнтiв. Фото

0

На війні в Україні “демілітаризувався” черговий офіцер ворожої російської армії Олександр Гладков. Він керував розвідувальною ротою окупантів.

Про це повідомив український блогер Necro Mancer у Twitter. На батьківщині загарбника підтвердили його смерть (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

Росіянин, ймовірно, був родом із села Лешуконське в Архангельській області РФ, де закінчив школу. Також він навчався в Рязанському вищому повітрянодесантному командному училищі ім. генерала Маргелова.

У некролозі уточнюється, що на війні проти України Гладков у званні капітана керував окупантами-розвідниками з 331-го гвардійського парашутно-десантного ударного полку (дислокація – м. Кострома).

В Україні ліквідували командира розвідроти окупантів. Фото

Він загинув, нібито “виконуючи бойове завдання”. На батьківщині російського військового злочинця назвали “життєрадісною, доброю і чуйною людиною”.

“Життєрадісний випускник РВВДКУ, командир розвідроти Олександр Гладков був готовий простягнути руку кожному, а в Україні простягнув ноги. ЗС РФ. Втратнемає. “Вантаж 200”, – прокоментував Necro Mancer смерть загарбника.

В Україні ліквідували командира розвідроти окупантів. Фото

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні ліквідували мічмана армії РФ Костянтина Креньова. Окупант близько 30 років прослужив у Сєвєродвінську Архангельської області, а після виходу на пенсію вирішив підзаробити на війні проти нашої країни.