В збірну Росії з фуmболу прuйшлu nовістки з військкомату

0

Декілька співробітників Російського футбольного союзу (РФС) отримали повістки в рамках мобілізації, повідомляє “СЕ“.

Повідомлення з вимогою з’явитися у військкомат отримали юрист РФС, а також масажист і адміністратор збірної Росії з футболу, пише OBOZREVATEL, інформує UAINFO.org.

Нагадаємо, Путін оголосив часткову мобілізацію до РФ, яка стартувала 21 вересня. Заклику, за словами глави Кремля, підлягатимуть росіяни, які перебувають у запасі.

У відповідь на оголошення Путіним часткової мобілізації громадяни РФ почали гарячково гуглити, як можна виїхати з Росії та “відкосити” від мобілізації. Проте російських офіцерів запасу терміново закликають уже зранку.

Після оголошення часткової мобілізації Путін знову озвучив цілі своєї “спецоперації”, а фактично – війни, що триває в Україні.

Російський футболіст “Адана Демірспор” Артем Дзюба висловився про російських чоловіків, які намагаються уникнути мобілізації на батьківщині.

Дружина Дмитра Пєскова Тетяна Навка заявила, що якщо спортсмени раніше служили або вміють тримати зброю в руках, то вони можуть бути корисними на війні з Україною та їх посилатимуть на фронт. Про решту категорій “треба подумати”.

Obozrevatel