Вам і половини того, що там сталося не розказали, насправді там повністю повзлітали в повітря цілі ангари з kрилатими раkетами і літаkами”: війсьkօвий еkсперт про втрати рօсіян на аерօдрօмі “Саkи”

0

На військовому аеродромі “Саки” згоріли” набагато більше як 9 літаків про які нам повідомляють

Пошкоджені також числені гелікоптери, злетіли в повітря тисячі крилатих ракет, які окупанти пускали по наших мирних містах.

Про все це розповів Олександр Зеленько, колишній співробітник зовнішньої розвідки КДБ Радянського Союзу в ефірі телеканалу “Київ”.

“Там їх зовсім не 9 літаків, там їх понад 20, при чому не зовсім літаків. Це якраз ті сволоти, які запускали ракети по наших мирних містах. Це саме ті стратегічні бомбардувальники, які перебуваючи за межами нашої ППО, скоїли нелюдські злочини, знищуючи Вінницю, Кременчук, це ті, хто якраз і вбивав мирне населення. Згорів і дуже дорогий ІЛ-76. Згоріли кілька ударних вертольотів, які коштують кілька десятків мільйонів доларів, згоріли величезні склади крилатих ракет. Кожен вибух, який там лунав – це були врятовані і збережені життя сотен українців”, – говорить Олександр Зеленько. 

Експер додав, що якщо коли-небудь стануть відомі імена тих, хто, можливо, доклав руку до цієї події, це будуть без перебільшення імена тих, хто переломив хід у цій війні.

“Якщо ми визнаємо, що це наших рук справа, то ми підставляємо велику кількість людей. Тобто, люди, які провели, люди, які здійснили, люди, які вивели наших хлопців. Це – дуже великий ризик, таким чимом ми ускладнюємо усі наші наступні операції. Тому ми абсолютно чітко говоримо – наших там не було”, – сказав експерт.

джерело