Ваrнерівці в оточенні! Пастка від 3СУ – прямо в Соледарі: конmр-аmака в місті. Почалось!

0

Зараз на Сході нашої країни триває важка позиційна війна. Наші захисники дають гідну відсіч ворогові.

У Соледарі тривають жорсткі бої. Росіяни постійно наступають, проте наші захисники відбивають ворожі атаки. При цьому вагнерівці, попри всі заяви Пригожина, самі опинилися в оточенні.

Останніми днями Пригожин та російські “воєнкори” намагались розігнати ІПСО щодо того, що українські сили перебувають в оточенні в Соледарі. Проте це далеко не так, а російські окупанти гинуть пачками, як не від кулі, так від морозу. Про це 24 Каналу повідомили джерела серед військових.

Пригожин вже кілька разів заявляв про “взяття Соледару”, проте ніяк його не візьме. Навіть міністерству оборони Росії довелося ганебно погасити “побєдобєсну ейфорію”, заявивши про те, що це неправдива інформація. Тепер російським силам у Соледарі буквально доводиться вилазити зі шкіри й за будь-яку ціну досягнути наказу свого командування.

Натомість наші сили мужньо стоять та завдають росіянам колосальних втрат. Окупанти гинуть не лише від рук українських воїнів, а й від своїх же “побратимів”, а також від погодних умов.

Особливо важко російським “зекам”, які пішли в ПВК Пригожина. Їх гонять вперед навчені російські найманці, а “зустрічають” – озброєні Сили оборони України.

Щодо значення Соледару, то він є важливим з точки зору двох складових: це якраз контроль над лінією забезпечення із Сіверська до Бахмуту і, власне, це північний фланг оборони самого Бахмуту.

Також військові розповіли, що зараз фактично будь-яке поранення російського окупанта дорівнює смерті. Адже евакуація звідти неможлива, а погода добиває.

Джерело