“Ваrнерівців” як і їхньої бази більше не існує! Вночі 3СУ їх “хімaрснулu” – жuвиuх не залuшuлося. Відео

0

В окупантів у місті Кадіївка, що на Луганщині, спалахнула пожежа. Вороги кажуть, що нібито ЗСУ вдарили з реактивної артилерійської системи HIMARS.

Відповідну інформацію та кадри почали поширювати в місцевих телеграм-каналах, а також прокоментувала загарбницька так звана “влада”. За їхніми даними, на Луганщині вдарили по вагнерівцях.

Що відомо про атаку по вагнерівцях

Телеграм-канал “Всевидюче ОКО. Україна” повідомив, що прилетіло в штаб ПВК “Вагнер”. На опублікованих фото видно, що так званий штаб окупантів зазнав значних руйнувань

Наслідки атаки по вагнерівцях / Фото з телеграм-каналу “Всевидюче ОКО. Україна”

За даними ЗМІ, жили росіяни в готелі “Гостьовий будинок Жданова”.

Російські телеграм-канали написали, що так званий “співробітник мерії” заявив, що вдарили по центральній частині міста Кадіївка, яке окупанти й далі називають Стаханов, хоч Україна його перейменувала в межах декомунізації.

“Потрапляння було в приватний готель, він у районі центрального ринку. Зараз він не працював. На місці вже працювали рятувальники, розбирали завали”, – сказав “співробітник мерії”.

Окупанти бідкаються через вибухи в Кадіївці / Скриншот Дениса Казанського

За даними російських телеграм-каналів, на місці вже працюють рятувальники, які розбирають завали. Російські пропагандисти вже поспішили прокоментувати інцидент.

Зокрема, заявили, що будівля готелю зруйнована і це трапилось нібито через “удар ЗСУ з реактивної системи залпового вогню HIMARS”. Хоча наші військові ще подію не коментували.

0SHARES