Ватажок “ДНР” не витримав вийшов і перед всіма признався : я довго мовчав, але тепер мушу визнати, РФ не захистила Донбас, як розповідає… донеччани були б щасливі, якби все повернулося назад

0

РФ рішенням про повномасштабне вторгнення в Україну не захистила Донбас, як розповідає кремлівська пропаганда, а погіршила його становище.

Одним із приводів російського повномасштабного вторгнення в Україну стали розповіді Кремля про те, як Україна нібито “8 років бомбила Донбас”.

Насправді жителі ОРДЛО мріють відмотати час до 24 лютого. З такою відвертою заявою виступив у Telegram колаборант, “польовий командир” терористичної “ДНР” Олександр Ходаковський. Фактично, зрадник розвінчав міф Кремля про “8 років бомбардували” та “геноцид російськомовного населення”. Донецьк, що знаходиться біля лінії фронту, сьогодні відчуває на собі всі тяготи великої війни, розв’язаної Кремлем. Жителі міста звинувачують Москву за те, що розпалила конфлікт по-новому.

” Учора в розмові донеччанин сказав, що був би щасливий, якби все повернулося в лютневий стан… Уявіть: людина вже забула про довоєнні мир і тишу, і хоче повернутися у війну, але в ту, яка тихіше – так важко зараз людям ”, – написав Ходаковський. Загалом, у колаборанта помітно поменшало ентузіазму щодо війни.

У його повідомленні відкрито звучать поразницькі настрої. ” Де б ми не зупинилися – я прийму результат… Якщо результат не виправдає наших очікувань, я судити свою Батьківщину не стану “, – написав Ходаковський.