Вчора цього майже ніхто не помітив, а даремно. Путіну пізно ввечері дали зрозумілий і чіткий сигнал, що для нього “кіно закінчилося”

0

На фоні подій у Тайвані, де США показали, хто є головним на геополітичній шахівниці світу відбулась ще одна дуже цікава подія, але в Україні, яка практично залишилась поза увагою, а марно, оскільки вона є потужним сигналом для Путіна, і рекомендацією ховати хвіст під себе та втікати з Укарїни поки ще є така можливість.

Стало відомо, що Головнокамандувач ЗСУ Валерій Залужний мав офіційну телефонну розмову із Головою комітету начальників штабів США Марком Міллі, а аткож головнокомандувачем Об’єднаних збройних сил НАТО який також виконує функції командувача ЗС США у Європі Крістофером Каволі.

Про переговори Залужний повідомив у своєму телеграмі.

“Високо ціную підтримку і фахову оцінку наших дій та планів. Взаємна довіра і професійний діалог складають надійний фундамент військового співробітництва між Україною та США. Глибоко вдячний всьому Американському народу за надану допомогу!” – написав Головнокамандувач ЗСУ Валерій Залужний. 

Надіємось це сигнал був зрозумілий для Кремля.