Вдалось неймовірне! Радісна нвоина з Бахмуту – вnерше в історії: 10 тисяч солдат. Переможемо!

0

Героїчний Бахмут став найнасиченішою російською артилерією локацією. Пише військовий експерт та аналітик Олександр Коваленко.

Пару днів тому, 7 грудня, я виклав думку про те, що саме Бахмут стане основним фактором. виснаження російської артилерії . І напередодні Костянтин Машовець фактично підтвердив мою думку своїм більш розгорнутим і детальним постом.

Зокрема, Костянтин деталізував, що в районі Бахмута ворог сконцентрував 12 дивізіонів ствольної та реактивної артилерії, зі складу 2-х ОВБр та артгруп лінійних бригад 1АК та 2 АК.

Також у цій локації зосереджені окремі вогневі батареї, з потенціалом 120-мм та 82-мм мінометних взводів та батарей. Таким чином, РІВ використовують у цьому напрямку артилерії 152-мм САУ МСТА-С із СОУ Успіх-С та комплектом Накидка, РСЗВ Ураган, 152-мм САУ Гіацинт-С, 240-мм Тюльпан.

Крім того, до цього району прибули підрозділи 31-ї ОДШБр та 76-ї ДШД та з’явилися, відповідно, 2С9 та 2С9М 120-мм САУ Нона-С.

Таким чином, Бахмут стає найбільш насиченим районом за кількістю артилерії РВВ у всій зоні бойових дій.

Але в цій усій історії з насиченням є одне дуже суттєве «АЛЕ». Ви, звичайно, можете натягнути 100 500 стволів, але чи зможете ви ці стволи забезпечити боєкомплектом, щоб зробити 100 500 пострілів?

Бахмут це єдиний напрямок, на якому РВВ зараз може реалізовувати тактику вогневого валу. Проте, реалізують вони її не 24/7, і з паузами. Обстріли хвилеподібні та не постійні. Тобто вогневий вал повноцінно не забезпечується, а стволи простоюють.

У свою чергу, насичення артилерією та її неефективне використання РВВ призводить до того, що її ЗСУ перемелюють більш ефективно. Таким чином, Бахмут зараз на себе не просто стягує живу силу ворога, сковуючи його, а й вирішує щонайменше 4 артилерійські завдання.

1 – концентрує значну частину артилерії на одній локації, мінімізуючи її присутність інших ділянках.

2 – продовжує виснаження російського боєкомплекту для ствольної та реактивної артилерії.

3 – збільшує локально знос стволів всіх типів і калібрів російської артилерії.

4 – дозволяє локалізовано знищувати російську артилерію, сконцентровану в пристріляній і зоні, що прострілюється.

Все це досягається дуже дорогою ціною. Але, на жаль, у війнах малих цін не буває і завдяки цій ми виснажуємо ворога і готуємося звільняти нашу землю далі!

Слава місту герою Бахмуту! Слава героям захисникам Бахмута! А що думаєте про це ви? Пишіть думки у коментарях. ЗСУ на передовій як ніколи потрібна підтримка.
Раніше зазначалось, що Українські Збройні сили на Донбасі тримають оборону і спільними зусиллями відбивають атаки противника на ключовому напрямку — Бахмут, Соледар, Мар’їнка, Кремінна.

Щоб не гинути на полі бою, багато росіян здаються в полон. Так, стало відомо про те, що в районі Сватового Луганської області понад 20 мобілізованих 9-го полку збройних сил РФ вирішили скласти зброю і здатися воїнам 1-го батальйону 92-ї механізованої бригади ЗСУ. Російські солдати, за їхніми словами, були кинуті командирами і закликають співгромадян не йти на забій.

“Командування кидає, ми три доби не їли, не пили, жили в окопах мокрих, зв’язок узагалі відсутній із сім’єю, нічого не можна сказати, свої ж по своїх стріляють, обстрілюють”, — розповіли російські військові.

До 10 тис. загиблих російських військових, чиї імена вдалося встановити, не входять ті, хто воював проти України у складі так званих “народних міліцій” тимчасово окупованих Донецька та Луганська. І тоді цифра втрат із російського боку суттєво зросте, пише видання ВВС.

Джерело:korupciya.com