Вдарив як грім! Просто в Кабміні… Посада вже його – щ0йно Саакашвілі вибухнув п0тужною заявою. Просто в Кабміні…

0

Можу підтвердити, що Володимир Жмак один з найбільш порядних людей, яких я зустрічав у житті.

Герой Афганської війни і дуже скромна людина, з дуже хорошими діловими якостями. Якщо таку людину призначать главою Укрзалізниці, для мене це буде означати, що дійсно щось дуже серйозно зміниться не тільки для цієї організації, але і в цілому якісь позитивні процеси все-таки відбуваються в країні, – написав на своїй сторінці у Фейсбук Міхеїл Саакашвілі. Так він прокоментував можливість Жмака очолити “Укрзалізницю”.

Детальніше, про що мова.

Кандидатуру колишнього топ-чиновника Одеської облдержадміністрації Михайла Жмака, на посаду нового керівника залізничної компанії підтримала більшість членів її наглядової ради.

Про це повідомляє ряд ЗМІ з посиланням на джерела в наглядовій раді “Укрзалізниці”.

Рішення про підтримку кандидатури Володимира Жмака члени наглядової ради вже прийняли. Офіційна інформація з’явиться після того, як кандидатуру подадуть на затвердження Кабміну

Відзначимо, що в даний час Володимир Жмак є членом наглядової ради аеропорту Бориспіль.

В свою чергу, Невиконання членом наглядової ради УЗ своїх прямих обов’язків має вести до його звільнення.

Про це заявив політолог Микола Давидюк, коментуючи підсумки голосування наглядової ради Укрзалізниці за кандидатуру голови правління компанії.

Як відомо, 13 серпня член наглядової ради УЗ, громадянин Німеччини Крістіан Кун утримався від голосування за кандидатуру Володимира Жмака, пояснивши це тим, що не був присутній на розгляді кандидатів на інтерв’ю.

“Повноцінна участь у призначенні керівництва компанії – один з небагатьох обов’язків членів наглядової ради, за які вони справно отримують чималу заробітну плату. І якщо Крістіан Кун цю функцію ігнорує, потрібно розглянути питання про його спроможність виконувати оплачувану роботу. Невиконання членом спостережної ради УЗ своїх прямих обов’язків має вести до його звільнення”, – вважає Микола Давидюк.

“Варто відзначити, що раніше Крістіан Кун фігурував у скандалі з конфліктом інтересів, тому що займає посаду голови ради директорів ЗД- перевізника в Казахстані. Крім того, його також раніше звинувачували в лобіюванні інтересів казахських постачальників комплектуючих для вагонів Укрзалізниці. Дивно, що на це у члена наглядової ради УЗ час знайшовся”, – резюмує політолог.

джерело