Ведучий Педан різко звернувся до Полякової та Єфросініної: Не позортеся, в країні війна, англійську ви вивчити можете, а українську – ні?

0

Відомий український телеведучий Олександр Педан розкритикував свою колегу Машу Єфросініну та співачку Олю Полякову через їхній неповноцінний перехід на українську мову. Знаменитості продовжили вести свій спільний YouTube-проект російською мовою, аргументуючи це тим, що так їм легше доносити свою думку. Шоумен тим часом згадав старт своєї кар’єри, коли йому довелося вчити рідну мову, аби залишатися на телебаченні.

Педан не розуміє, як артистки можуть вивчити англійську, але при цьому не знати своєї рідної мови. Своїми роздумами він поділився в інтерв’ю програмі “Вікна-Новини” на СТБ.

Телеведучий пояснив, що зараз Україна нарешті повністю починає себе ідентифікувати як незалежну, суверенну державу. Саме тому кожен українець має усвідомити та прийняти важливість переходу на українську мову.

“Про колег чи добре, чи нічого, але я не до кінця вірю в цю тезу. Англійську ви вивчити можете, а українську – ні? Тут у мене щось не сходиться. Питання в чому? Важко?! Так, важко. А нам не важко зараз буде відбудовувати, воювати? Ця трансформація України в Україну нарешті відбувається. Вона складна, так не буває, що легко… Це ваш складний крок, який дуже важливий для України”, – прокоментував шоумен.