Величезний прол0м! Десятки кілометрів – ЗСУ вже там: арmія тікає на Москву. Це просто п0бuття!

0

Українська армія здійснила величезний пролом оборони окупаційної армії РФ на півдні Харківської області. Відступ російських військ вже набрало форми панічної втечі. Вимальовуються контури військової катастрофи для ЗС РФ. Про це у Facebook пише журналіст, військовий оглядач Іван Яковіна.

За останніми даними, ЗСУ вже вдалося просунутися вперед на десятки кілометрів.

Захоплено велику кількість російської військової техніки, зокрема реактивні системи «Град» та гаубиці «Мста-С», що підтверджено фотографіями. Такі установки, зазначив Яковіна, зазвичай тримають приблизно за 20-30 км від передової.

Відомо, що ЗСУ не лише впритул підійшли до Балаклії, а й увійшли до Шевченкового, що на півдорозі від цього міста до Куп’янська, тобто вони близькі до взяття в «котел» ізюмського угруповання ЗС РФ.

Важливою деталлю подій, що відбуваються, є велика кількість полонених російських окупантів. За останні два дні ЗСУ серйозно збільшили так званий «обмінний фонд». Також дуже багато окупантів стали «двохсотими» внаслідок контрнаступу ЗСУ. Загалом у армії Путіна у цьому напрямі сформувалася повноцінна військова катастрофа.

«Йде справжнє побиття цілого сектору фронту. Це — розгром. Не знаю чим це закінчиться, але вже зараз результати вражають», – констатував Яковіна.

джерело:korupciya.com