“ Великий наступ провалився, із 1000 людей залишилося 150 ” , – ЗСУ повністю ліквідували великий полк армії РФ , перехоплення

0

Російський солдат зізнався , що його підрозділ після боїв в Україні практично повністю знищено : із 1000 людей полку залишилося близько 150 . Солдати російської армії перебувають у тяжкому морально – психологічному стані , в особистих розмовах зізнаючись про масову загибель товаришів по службі на території України .

Радник голови МВС антон Геращенко у своєму YouTube – каналі опублікував фрагмент розмови російського окупанта з батьком , який почув від сина реальну ситуацію в бойових підрозділах окупантів РФ . Російський солдат зізнається , що його підрозділ після боїв в Україні практично повністю знищено : iз 1000 людей полку залишилося лише близько 150 окупантів .

Однак , незважаючи на величезні втрати , командир прийняв рішення кинути солдатів у новий бій . Стан російського військового настільки тяжкий , що у розмові з батьком він розплакався та зізнався , що не хоче воювати далі .

Але там беруть , чи хто там є ? Чи ви перші ? Немає нікого ! Ми зараз першими . Я не знаю , про що командир полку взагалі думає . У нас від полку взагалі нічого не лишилося . Виїжджало майже 1000 людей , залишилося щонайбільше 150 ” , – заявив батькові російський військовий .