Верещук про Херсонщuну: ми настуnаємо, за останні кілька годuн звільнuлu щонайменше чотири села

0

Збройні сили України продовжують контрнаступальну операцію у Херсонській області. Захисники країни поступово звільняють населені пункти регіону від російських загарбників.

Про це в інтерв’ю італійському виданню Corriere della Sera заявила віце-прем’єр-міністерка – міністерка із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук. За її словами, наразі результат війни вирішується виключно на полі битви. obozrevatel.com

Верещук зазначила, що лише за останній час бійці ЗСУ звільнили низку населених пунктів на Херсонщині.

“Я міністр, який відповідає за території, захоплені росіянами, і звільнені, займаюся ними щодня: ми наступаємо. За останні кілька годин ми звільнили щонайменше чотири села на Херсонщині”, – сказала Верещук.

Також вона відповіла на заяви начальника штабу Італії адмірала Джузеппе Каво Драгоне, який заявив, що військовим шляхом протистояння РФ та України неможливо завершити. Верещук підкреслила, що зараз ні про яке політичне рішення не може йтися, тому все вирішуватиметься на полі битви.

“Драгоні хочу сказати, що політичне рішення поки неможливе, є лише поле битви. Сила зброї замінює дипломатію, бо це єдина мова, яку готові зрозуміти Путін і Кремль. Зміна темпу може відбутися лише тоді, коли Росія залишить землі, на які вона вторглася”, – зазначила віце-прем’єрка.