Верховнuй лама Калмикії вuстуnuв із кpumикoю вiйнu Пуmiна: “українці nраві, бо захuщаюmь свою землю і свою країну”

0

Верховний лама Калмикії Тело Тулку Рінпоче заявив, що правда у війні знаходиться на боці України. Адже наша держава захищає свою землю та свій народ.

Як передає “Кавказ.Реалії“, це перший публічний виступ настільки високого рівня від лідера поширених у Росії конфесій. Верховний лама назвав непотрібною війну, яку розв’язала РФ, особливо у ХХІ столітті.

“Всі хочуть жити мирно, спокійно, кожна країна хоче розвиватися… Думаю, що українська сторона, звичайно, справді права – вона захищає свою країну, свою землю, свою правду, свою Конституцію, свій народ. Дуже складно сказати і прийняти, що Росія права. Це дуже важко сказати, це я не можу”, – заявив Тело Тулку Рінпоче.

Він пояснив, що весь цей час не хотів коментувати війну РФ проти України, щоб “не псувати стосунки між владою та нашими буддистами”.

Верховний лама вважає, що лідери буддійських громад Росії, які публічно підтримують війну проти України, насправді навряд чи так вважають щиро, якщо є справжніми буддистами.

Верховний лама Калмикії виступив із критикою війни Путіна: ''українці праві, бо захищають свою землю і свою країну''

Як повідомляв OBOZREVATEL, нещодавно колишній президент Монголії Цахіагійн Елбегдорж звернувся до жителів країни-агресора Росії і закликав їх не боротися проти українців. На тлі часткової мобілізації, оголошеної президентом РФ Володимиром Путіним, екс-політик запропонував бурятам, тувинцям та калмикам тікати до його країни, щоб уникнути примусового призову.