Весь світ в дuкому шоці! ЗСУ вдалося – Соледар нaш: окуnанти все! Сталося невuмовне, браво!

0

ковий експерт, полковник Збройних сил України в запасі Роман Світан вважає, що російським окупаційним військам не вдасться оточити та захопити Соледар Донецької області, де вже кілька днів точаться запеклі бої. В коментарі “24 каналу” Світан зазначив, що заяви про те, що українське угруповання у Соледарі нібито в оточенні, є частиною психологічних операцій ворога.

“Росіяни останні кілька місяців не могли знайти приводів, щоб виправдати мобілізацію в Росії. Не було ніякої перемоги, тому окупанти вибрали таке невелике містечко – Соледар. Тож, це більше інформаційна кампанія, яка йде на російську аудиторію”, – пояснив експерт.

Він зазначив, що за місто точаться бої. Росіяни наступають на Соледар, але ЗСУ їх зупинили.

“Росіян в Соледарі зупинено, ведуться бої. Лінії фронту як такої всередині міста не існує. Тому визначити щось неможливо, поки не закінчаться бої. ЗСУ Соледар лишати не збираються, адже “за спиною” міста гарний укріпрайон – річка Бахмутка”, – наголосив він.

Світан додав, що в росіян за кілька днів “пропаде бойовий запал”, і вони “відточаться”, використавши снаряди, які для накопичили для штурму міста. Крім того, на його думку, окупанти вперлись у соляні шахти та не можуть просунутись далі. Він наголосив, що чим все закінчиться, ми побачимо найближчими днями.

“Але все залежитиме від рішення українського командування – утримувати окупантів в Соледарі, відкинути їх з міста чи втримувати рубіж річки і залізничної дороги в Соледарі”, – резюмував Світан.

Джерело