Вeсіллю бути: з poсiйськoгo noлo нy пoвepнyвся зaхиснuк “A30всmaлi”, якого в Укpaїні чекала наречeна. Фото

0

З російського полону вдалося звільнити одного із захисників маріупольського заводу “Азовсталь” киянина Володимира. В Україні на нього весь цей час чекала наречена Аліна – дівчина з Маріуполя. Тепер мрія пари про весілля має здійснитися.

Про це пише видання “Свої.City“. Про те, що Володимира Дейнека було звільнено з полону, у Facebook розповіли авторка статті Ганна Курцановська та Гаяне Авакян.

Володимир та Аліна познайомилися у лютому 2021 року на сайті знайомств, пішли гуляти та невдовзі почали зустрічатися. На той момент захисник України вже півтора року служив у полку “Азов”, а в лавах ЗСУ він із 20 років.

“Із самого початку розвитку наших стосунків я дала зрозуміти, що мені потрібна сімейна людина. Виявилося, що і Вова теж шукав серйозних стосунків. Характер у коханого спокійний, врівноважений. Уявляєте, ми за два роки жодного разу не посварилися. А ще Вова не курить і не п’є. З ним я дізналася і відчула, як це – коли тебе так сильно люблять. Я ніколи нічого не потребувала, не переживала. Вова завжди після роботи біг додому, був поруч”, – розповіла Аліна.

Пара планувала розписатися у квітні.

Разом вони зробили ремонт у квартирі у Маріуполі та планували спільне життя. 1 грудня Володимир зробив дівчині пропозицію, і вони почали готуватися до весілля. Купили обручки, сукню для Аліни, а для нього встигли купити лише сорочку та туфлі.

Хлопець зробив дівчині пропозицію.
До вторгнення РФ пара розпочала підготовку до весілля.

Пара мріяла про малюка – і дівчині вдалося завагітніти, проте вона втратила дитину у квітні через переживання та нерви. На той момент вона вже не мала зв’язку з Володимиром.

“У перший день повномасштабного нападу Росії мені Вова написав: “Я тебе дуже люблю. І розумію, що, найімовірніше, не повернуся”. Зв’язувалися в соцмережі, переписувалися, іноді спілкувалися голосовими повідомленнями. Зв’язок із коханим зник 19 березня. Був апатичний стан, мені не хотілося жити. Адже зв’язку з коханим не було, не знала, де він і що з ним. Під вікнами літали снаряди, а в мене нуль реакції, я навіть жодного разу не спускалася до підвалу”, – поділилася українка.

Листування закоханих.

Весь цей час вона жила без світла та газу, воду набирала у колодязі, а їжею з нею ділилися українські військові. Аліна залишалася у Маріуполі до останнього та виїхала звідти 12 травня. Вона вірила, що місто відіб’ють, але не змогла там залишатися, коли зрозуміла, що почалася анексія. Дівчина поїхала до Києва до рідних свого нареченого.

Вона розповіла, що Володимир отримав тяжке поранення і 17 травня був евакуйований з “Азовсталі” до окупованого Новоазовська. Відтоді він жодного разу не зміг зв’язатися з нареченою.

Володимир боронив "Азовсталь".

Опинившись у Києві, Аліна хотіла піти до РАЦСу, щоб їх розписали дистанційно. Однак тепер у цьому немає потреби – 29 червня стало відомо, що Володимир уже на підконтрольній Україні території.

“Вони планували одружитися у квітні, але все зламала війна. Хлопець важко поранений, але ми віримо, що мрія про весілля вже влітку у пари здійсниться”, – написала Гаяне Авакян.

Коханий Аліни повернувся з полону.

Нагадаємо: Україна та країна-агресор Росія провели новий раунд обміну полоненими. Усього вдалося звільнити 144 захисників України, з них – 95 захисників “Азовсталі”.

Серед них – 43 військовослужбовці полку “Азов”.

OBOZREVATEL