Відео. Плакали всі. Бєдняков розповіддю про рідний Маріуполь зворушив ведучих “1+1”

0

Інтернет видання Дідора з посиланням на obozrevatel, повідомляє.

Відомий український шоумен Андрій Бєдняков у прямому ефірі поспілкувався з журналістами ТСН на “1+1” про своє рідне місто Маріуполь, яке російські окупанти безжально зрівняли із землею. Розповідаючи про друзів та родичів у блокаді, зірка не стримав емоцій та пустив сльозу, після чого до нього приєдналися ведучі Наталя Мосейчук та Наталя Островська.

Відео, на якому ведучий “Орла та Решки” плаче зі своїми колегами, опублікували на YouTube-каналі ТСН. Бєдняков, який за час війни РФ проти України втратив не лише батьківський будинок, а й маму, зізнався, що постійно думає про Маріуполь та тих, хто там залишився.

“Я читаю всі ці новини 24/7. Боже, починаю говорити і просто… Те, що зараз відбувається у моєму рідному місті, неможливо описати словами. Не було часу, щоб я не думав про нього, про своїх друзів, про свою сім’ї, яка вже виїхала, але багато друзів досі там залишаються”, – з грудкою в горлі та сльозами на очах вимовив артист.

Шоумен розповів, що у перші дні війни в ​​Маріуполі ситуація була нітрохи не гірша, ніж в інших містах України. Його сестра регулярно виходила на зв’язок і говорила, що все гаразд. Крім того, маріупольці, які з 2014 року перебували у прифронтовій зоні, звикли до звуків пострілів та вибухів. Проте, як згадав Бєдняков, уже через кілька днів зв’язок із рідними зник, а в новинах почали з’являтися жахливі кадри з блокадного міста.

“Близько місяця я їх взагалі не чув. А потім через знайомих я дізнався, що вони живі. Мені розповіли, що все нормально, вони готують на вулиці, розпалюють багаття, зливають із батарей воду. Там жах був. І цей жах триває… Але моя особиста історія, історія моєї родини не головна, найголовніші історії тих людей, які зараз досі залишаються в Маріуполі. У місті, яке є форпостом України! У місті, яке тримає всю Україну! Я навіть уявити не можу, що там зараз відчувають люди, – поділився ведучий.

Наталя Островська зазначила, що глядачі звикли бачити Бєднякова веселим жартівником на екранах, а тепер він не може стримати сліз, розповідаючи про жах війни.

Відповідаючи на запитання Мосейчук про те, чи зможе знаменитість приїхати до Маріуполя, коли місто звільнять від загарбників, Бєдняков відповів: “Сподіваюся і вірю…”