Вiдeo. Рociянкa з Нiмeччини → Путiну: “Пaтaрaпiтєcь, Влaдимip Влaдiмiрoвiч, ми вac тут ждьoм очень в Германии, зaeзжaйтe”

0

Жінка закликала главу Кремля поквапитися і пообіцяла зробити свій внесок у прихід “російського світу” до Німеччини. Росіянка, що проживає в Німеччині, записала відеозвернення до глави Кремля Володимира Путіна, в якому зізналася, що дуже чекає приходу “російського світу” на німецькі землі. Щоб прискорити цей процес, прихильниця російського диктатора навіть готова споживати енергоресурси. Відповідний відеоролик опубліковано в Telegram-каналі “Україна 365”.

“Дорогий Володимире Володимировичу, дорогий ви наш. Я з Німеччини, але російська. Душа то російська, нікуди не подітися. Нас тут у Німеччині закликають поменше митися і побільше мерзнути в квартирі”, – заявила росіянка, скаржачись на заклики німецької влади економніше витрачати енергоресурси. з урахуванням газового шантажу, який Кремль застосують щодо Європи.

Жінка повідомляє, що вона має намір діяти з точністю навпаки, щоб підтримати агресивну політику РФ на міжнародній арені. “Ми протримаємося небагато. Найчастіше ванну прийматимемо гаряченьку і опалення вище поставили. Якось же підтримати треба. Попросити хотіла: ви там трішки поспішаєте, чекаємо ми вас тут у Німеччині. Заїжджайте в гості, ми вам дуже раді будемо”, – додала шанувальниця Путіна.