Відео. Тимошенко у бронежuлеті та на підборах пройшлася зруйнованuм росіянами Харковом

0

В інтернеті масово цікавляться, чому Тимошенко не має з собою автомата

УХарків, на який рф усе ще має загарбницькі плани, напередодні приїхала народна депутатка, голова фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко. Попри те, що політик побувала на Північній Салтівці, в одному з найбільш постраждалих районів міста, її все одно висміяли. Причина проста — незвичайне “поєднання” бронежилета та взуття на дуже масивних підборах.

За словами самої народної депутатки, зараз на Салтівці із понад півмільйона жителів залишилося лише кілька десятків тисяч. Але навіть їм доводиться жити серед розбитих будинків та автомобілів, почуваючись у постійній небезпеці.

Юлія Тимошенко проїхала районом разом із волонтерами зі своєї політичної команди, які провели їй своєрідну “екскурсію”. Політик побачила навіть “сплюснуту” через обвал машину і вирву, що залишилася від снаряда.

Проте мережа обговорює не вимогу про створення спецфонду для відновлення житла, про який заїкнулася Тимошенко, а її зовнішній вигляд. Багатьох збентежило, що політична діячка приїхала в зруйноване місто у спідниці та на підборах, а образ доповнила вельми масивним бронежилетом, який, утім, сидить немовби влитий.

Високі підбори не стали перешкодою для Тимошенко
Високі підбори не стали перешкодою для Тимошенко

“Вишенькою” на торті стало повернення звичної зачіски — знаменита “коса” знову разом із Юлею Тимошенко. Як відомо, до війни керівниця “Батьківщини” мала інший імідж: зазвичай вона ходила з високим хвостом.

Реакція мережі дуже неординарна – хтось відверто сміється, а хтось практично ненавидить політика за її візит. Ми зібрали для вас багато різних відгуків.

Втім, є й ті, кому до душі подібна турбота.

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ