Відео. Звільнили три села та відсунули лінію фронту на 15 км: ЗСУ показали успішну операцію на Донбасі

0

Інтернет видання uazsu.fun з посиланням на obozrevatel, повідомляє.

Українські воїни звільнили три села на Донеччині. Вони досі на картах позначаються, як “сіра зона”, однак там вже розташовані передові позиції ЗСУ.

За останні два тижні українські воїни просунулися на 12 км вперед, у порівнянні з серединою квітня просування сягає 15-20 км. Про це повідомили в Угрупованні Об’єднаних сил.

“Артилерія ворога на фронті не замовкає ні на хвилину. Але чисельна перевага противника не означає, що рашисти залишаються безкарними. Кожна наша відповідь завдає окупантам відчутних втрат. На окремих напрямках на Донбасі ЗСУ не тільки обороняються, а й поступово просуваються вперед”, – зазначили в Об’єднаних силах.

На одному з напрямків на Донеччині нещодавно було звільнено три села, а ділянка фронту пересунулася на 15 км.

“Українські підрозділи проходять вперед по цьому напрямку в Донецькій області було звільнено три населених пункти. І на сьогоднішній день українські воїни просунулися від цих населених пунктів вперед, в поле, ще десь орієнтовно на 15-20 км”, – повідомив з фронту військовий журналіст Олександр Соловій.

Там нині знаходяться передові позиції українських воїнів. Самі вони кажуть, що за останні два тижні просування вперед відбулося на 12 км.

Ворог постійно обстрілює звільнені села, намагається штурмувати позиції українських воїнів та відбити населені пункти. Однак українці атаки відбивають – і завдають ворогу максимальних втрат.

“З останнього: ми відпрацювали по двох складах з боєприпасами і технікою противника. Один повністю спалили, другому завдали максимальної шкоди”, – розповів військовослужбовець з псевдо “Арес”.

Попри те, що українська армія несе великі втрати у боях за український Донбас – ворог втрачає значно більше.

“По перехватах: ворог морально дезорієнтований, виснажений. Люди не знають, навіщо вони знаходяться тут, тому що немає якоїсь визначеної зрозумілої цілі цієї так званої “спецоперації”. І вони не хочуть воювати. Їм дуже стрьомно. Коли хочуть завезти собі якесь продовольство – виїжджають три танчики і починають по нас працювати – лиш для того, щоб залетіла одна “беха”, привезла їм воду, їжу. І втікла звідти”, – розповів ще один військовослужбовець.