Відомий актор з “Дизель шоу” Євген Сморігін не побоявся і на відмінно склав іспит для отримання громадянства України

0

Популярний комедійний актор родом із Білорусі Євген Сморигін, який уже довгі роки живе та працює у Києві, склав іспит з української мови для здобуття громадянства України. Зірка “Дизель Шоу” зізнався, що йому було нескладно впоратися з усіма завданнями, оскільки він активно вивчав і досі вивчає українську мову.

Сморігін пояснює, що для нього дуже важливо мати український паспорт, оскільки саме в Україні народилися та живуть його діти та дружина. Про це актор розповів в інтерв’ю “Фактам ICTV”.

“Я хочу отримати українське громадянство, тому що тут моя сім’я, тут мої діти, тут моя дружина-українка. І тому я вважаю, що я маю бути українцем”, – підкреслив актор.

''Повинен бути українцем'': Сморігін з ''Дизель Шоу'' склав іспит для отримання громадянства України

Сморігін описав процес складання іспиту. Все проходило в університеті в маленькому класі із завданнями на комп’ютері та камерою перед кожним екзаменованим.

“Є завдання, які ти виконуєш. Дуже легко було мені. Ну, наприклад, завдання: є фотографія, на ній сім’я на пікніку, і ти описуєш, що там відбувається. Все записує камера. Або ще таке завдання: є оповідання, в якому деяких слів не вистачає. І ти пишеш, підставляєш ті слова, які вважаєш за потрібне. Нескладно було. На все є 1 година. І для рівня на отримання громадянства я склав”, – поділився гуморист.

Наразі Євген продовжує вчити та вдосконалювати українську мову. У цьому йому допомагає і робота, оскільки зараз доводиться озвучувати відзняті раніше російськомовні проєкти українською мовою.

“Я дивлюся фільми, серіали тільки українською. Ще дуже хороша практика у нас є. У нас є серіал “На трьох”. Він виходить на ICTV. Але канал замовив перекласти з російської всі 8 сезонів українською. І тому я перекладаю онлайн, себе чую, як я говорю. І сидить працівник, який виправляє нас усіх. І це дуже хороша практика. Ти і працюєш, і в цей час вивчаєш українську мову”, – розповів артист.

Сморігін також пожартував над своїм заїканням. Каже, що використовує це порушення мови у своїх цілях: “Поки я заїкаюся, у цей момент думаю, яке слово підібрати. Просто виходить, що українською я заїкаюся більше “.