“Він мені гарно заnлатив за це”: У Львові знайшли nесіонерку, на яку Медведчук переnuсав все своє мaйно. Відео

0

Активи колишніх нардепів Віктора Медведчука та Тараса Козака записані на 62-річну львів’янку Ольгу Куць, яка є підставною особою. Про це йдеться в розслідуванні журналісті Bihus.info.

Оточення колишнього Віктора Медведчука та його бізнес-партнера Тараса Козака записало на пенсіонерку частки в кількох київських компаніях з активами на сотні мільйонів гривень.

62-річна Ольга Куць зі Львова значиться бенефіціаркою низки фірм, які володіють дорогою землею і нерухомістю в Києві. У розмові з журналістами вона визнала, що була і продовжує бути підставною особою

Куць є кінцевою бенефіціаркою компанії “Істбуд”, на яку оформлено майже гектар землі на бульварі Дружби Народів з цільовим призначенням “для будівництва готельно-офісного будинку”.

Орієнтовна вартість цього активу – 160 млн грн.

Вона також є бенефіціаркою фірми “Таун Ленд Компані” – замовниці будівництва житлового комплексу “Поетика” в Києві.

Також жінка є співвласницею компанії “Промтек”, у розпорядженні якої перебуває понад гектар землі на київській Борщагівці – під будівництво культурно-розважального комплексу.

Компанії, в яких Куць значиться власницею найбільших часток, пов’язані з будівельним бізнесом депутата від ОПЗЖ Вадима Столара. Частку в його бізнесі, за його інформацією Bihus.Info, у 2020-му придбали Віктор Медведчук і Тарас Козак.

Джерело