Військова ЗСУ Арестовuчу: “Хлопці на nередовій передали, що тепер твоє місце тут, в окоnі, тебе чекає тут “курорm” – із заnахами свіжої кр0ві, вmраm , хвоpoб і 0бсmрілів

0

Що ж , я очікувала продовження історії Арестовича -ху….ча , і бачу шо в його довбешку треба трішки впихнути інформації , бо він на свою довбешку приймає сигнали тільки від телепузиків .Думаю нагадувати вам про його інтерв’ю де Х….вич розповідав про те що війна -це курорт куди хлопчики йдуть розважатись бо не хочуть вдома займатись пелюшками, тусуватися з сім’є та друзями , а на війні так весело і кайфово .

Ну що ж , розповім трішки тобі Х…вич що таке війна, бо ти після того як одягнув форму поїхав під Киів на Полігон пофоткався піймав не той сигнал .Війна – це страшно . Це адреналін який ж в погодного , адреналін це інстинкт виживання – якщо ти не знаєш шо це, хочаб погугли . Війна – це завжди смерть, запах свіжої крові, це постійний стрес, хвороби після виїзду в холодне поле . Війна – це жертвувати собою заради людей яких ти рятуєш .

Я як медик бачила війну з реальної сторони а не зі сторони Столичного Х…вич . Я бачила смерть своїх братів, друзів , я бачила як молоді хлопці які пішли на війну захищати свою країну в той час як ти сидів і бухав у ресторанах , хлопці які залишили вдома дітей , коханих жінок , батьків і пішли здер жувати ворога , щоб такі як ти мали змогу жити під мирним небом , в той час як ці злопці під обстрілами вивозили сім’ї які рятувались від смерті . Медики – хлопці в дівчата , на добровольчій основі без зарплат та УБД , з бійцями під обстрілами рятували місцевих, військових . Втрачали своє Здоровье , ставали інвалідами мабуть бо весело? Лишались без ніг і рук мабуть теж ради приколу?На моїх руках помирали люди – і це не весело і не в курортних романтично- адреналінових місцях, а в окопах в яких по пояс було багнюки після дощу . Не романтично було дзвонити рідним загиблих і повідомляти про їх втрату .

Не романтично було роками топтати замерзлу землю в осінніх речах і місяцями сидіти з запаленням легенів в окопі .Я не знаю шо ти там куриш, але я б хотіла особисто тобі розповісти що таке війна і особисто відвезти тебе на пів року туди де були ми, в тих самих речах, з тим самим запасом їжі , в тому ж самому галімому броніку і подивитись яку ти там романтику отримаєш .Я розумію шо про себе треба дати знати , і ти мудило вирішив саме на такій темі зайпанути, але вистачить тобі сміливості дівчатам військовим таке особисто в обличчя сказати? В прямому ефірі без підготовки до записі ? Думаю ти всреся ще в гримерці перед ефіром .

Але я хочу щоб ти знав – для тебе місце в окопі готово і курорт тебе чекає – з запахи свіжої крові, втрат , хвороб і обстрілів .

Elena Mosiychuk-Malio