Вогонь накрuв усе! Мурманськ горuть: масшmабна nожежа! Вже не зупuнити, кaрма за Україну?

0

На території Росії чи не щодня стаються пожежі. Вже вдруге за тиждень масштабний вогонь спалахнув у Мурманську.

Як повідомляють російські телеграм-канали, у Мурманську гасять пожежу на базі постачання “Фактор”.

Підприємство займається постачанням спецодягу та засобів індивідуального захисту, передає 24 канал.

Зазначають, що площа загоряння поширилась на 500 метрів квадратних. З місця пожежі вивезли п’ять газових балонів.

Варто додати, що на складі підприємства зберігаються у великій кількості лакофарбові матеріали. Вони ускладнюють завдання пожежникам.

На місці працюють пожежники, загоряння вже локалізували. За попередньою інформацією, постраждалих внаслідок інциденту немає.

Цікаво, що напередодні у Москві вибухнули газові балони. На території Всеросійського інституту легких сплавів спалахнув ангар.

За наявною інформацією, спалахнув склад з 400 пропановими й ацетиленовими газовими балонами. Відомо, що вибухи у споруді на вулиці Горбунова 2, що у Можайському районі не вщухають. Приборкати вогонь намагаються пожежники.

Невдовзі стало відомо, що площа полум’я складає 100 метрів квадратних. А ще пізніше надійшла інформація про те, що відкрите горіння вдалося ліквідувати.

Кілька днів тому шалене полум’я спалахнуло у Чувашії. Там загорівся газопровід. Масштаби пожежі були вражаючими, а дим, який здійнявся до неба, виднівся з сусідніх сіл.

22 грудня у російському Мурманську спалахнула пожежа на крейсері “Адмірал Кузнєцов”. У цей час єдиний авіаносець Росії якраз перебував на ремонтному заводі “Звездочка”.

15 грудня “бавовна” навідалася до нафтобази в Ангарську. Спочатку був потужний вибух, після якого спалахнула чимала пожежа.

Загалом, українцям такий «флешмоб» на росії подобається. Чекаємо продовження!

Джерело