“Вони просто тікають! Окупанти зазнають величезних втрат”: На півдні і сході України ЗСУ пішли у потужний контрнаступ

0

На півдні України українські захисники пішли у контрнаступ. У результаті російські загарбники зазнали великих втрат та відступили. Окупантам доводиться займати оборону на невигідних та недообладнаних позиціях.

Про це розповів офіцер оперативного командування “Південь” Владислав Назаров у Facebook.

“Ситуація на лінії зіткнення має свою динаміку. Внаслідок контрнаступальних дій наших військ ворогу завдано суттєвих втрат і йому доводиться займати оборону на невигідних недообладнаних рубежах. Бойові дії тривають. Загарбники продовжують обстрілювати цивільну інфраструктуру в населених пунктах вздовж адмінмежі Миколаївщини та Херсонщини”, – зазначив він.

Також Назаров зауважив, що бойові дії тривають. Російські терористи продовжують вести вогонь по цивільній інфраструктурі в населених пунктах вздовж адмінмеж Миколаївщини та Херсонщини. Повідомляється, що є поранені серед цивільного населення.

На тимчасово окупованій російськими загарбниками Херсонщині окупанти блокують виїзди на підконтрольну Україні територію. Автівки ретельно фільтрують та повертають назад, додав Назаров.

“Автівки, якими люди намагаються виїхати з окупованих територій, ретельно фільтрують та повертають назад”, – розповів офіцер ОК.

За словами Назарова, корабельне угруповання у морі залишається без змін. Досі є загроза ракетних ударів, а також висока ймовірність атак стратегічною авіацією.