Вперше з початку вiйнu Зеленський вийшов і офіційно заявив, що заради миру ніхто не буде розглядати зміну державних кордонів

0

Володимир Зеленський заявив, що жоден українець не піде на зміну державних кордонів заради миру. Ми навпаки – готові відновити нашу територіальну цілісність.

Про це президент повідомив під час розмови з грецьким суспільним мовником ERT, пише 24 канал.

Якщо ми будемо готові віддати частину Росії, то виходить, що всі люди (які боронили Україну – 24 канал) загинули просто так. Чи за що вони загинули?
– сказав Володимир Зеленський.

Він зазначив, що Москва на цьому не зупиниться, адже не зупинилася на Криму. Президент наголосив, що українці не готові давати Путіну час відпочити, щоб розпочати агресію через 2 – 3 роки.

Путін хоче напасти на Молдову

  • Британське видання The Times повідомило, що Росія таки вирішила напасти на Молдову.
  • Своєю чергою радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко в ефірі 24 каналу підкреслив, що не все так просто. Адже для того, щоб розв’язати бойові дії у Молдові, потрібно пролетіти територію України. За його словами, іншого варіанту немає – або Румунія, або Україна.
  • “Чи існує вірогідність того, що справді кілька літаків Іл-76 із Криму скерують до Тирасполя (міста у Молдові – 24 канал)? Теоретично, напевно, такий варіант існує”, – вказав міністр.
  • Проте, не факт, що всі літаки справді долетять. Можуть виникнути проблеми через ППО.

Путін не планує зупинятися на Україні

До слова, у Міністерстві оборони України переконані, що Росія ставить перед собою ціль – відрізати Україну від морів. Путіна цікавить сухопутний коридор до півострова Крим.

Тут потрібно розуміти, що Україна не є кінцевою метою. Вони, швидше за все, готують плацдарм для того, щоб рухатися далі. Принаймні, згідно з ознаками обʼєктів, які вони знищують і як вони це роблять, видно, що залишають частину військової інфраструктури саме для себе,
– пояснила Ганна Маляр.

“Важливо, щоб це розуміли пострадянські країни. Тому що Путін зараз буде використовувати ситуацію, яка склалася, для того, щоб розширити свій власний фронт”, – додала вона.

Джерело:Володимир Зеленський у телеграмі