Вражаючий вчинок Зеленського 1 вересня “nідірвав” мережу: Президент прибув до школи в Ірпінь, яка була знuщена окуnантами, сів за одну парту з дітьми і…

0

Володимир Зеленський у День знань приїхав до Ірпеня. Під час своєї поїздки він навідався до школи, яку відновили після нападу російських військових.

Наприкінці березня українським військовим вдалося звільнити з-під окупації Київщину. Упродовж кількох місяців регіон не лише зачищали від ворожих боєприпасів, а й відновлювали. Зокрема, школу в Ірпені, щоб діти 1 вересня могли відновити навчальний процес.

Зеленський прибув на 1 вересня до школи

Як зауважили в Офісі Президента, ця школа зазнала пошкоджень під час бойових дій у березні. Але після звільнення області з-під окупації освітній заклад готували до нового навчального року. І це таки вдалося зробити, щоб 1 вересня до нього прийшли школярі по нові знання.

Сьогодні наші діти йдуть до школи вперше чи повертаються до навчання, продовжують здобувати освіту. Вони отримають можливості побачити, почути, пізнати Україну,
– наголосив Зеленський.

Зеленський завітав у відновлену в Ірпені школу / Фото з телеграму Зеленського

Як зазначив президент, в нашій державі працюють над відновленням кожного навчального закладу, який постраждав від війни. Також роблять все можливе для того, щоб українські діти були у безпеці, а навчальному процесу та здобуванню нових знань нічого не заважало.

До школи також завітав пес Патрон

Ще одним гостем школи в Ірпені став пухнастий піротехнік Патрон. Він прибув до школи, щоб нагадати дітлахам про те, що після ворога залишилося ще досить багато небезпечних “гостинців”. І їх потрібно знати. До слова, з цією метою у школі розвішані плакати, які нагадують про те, що окупанти заміновували Київщину. Тож ті ж самі гранати можна виявити у найбільш неочікуваних місцях.

Зеленський і пес Патрон “погасили” марку Укрпошти / Фото з фейсбука Зеленського

Зауважимо, що Володимир Зеленський і Патрон також зустрілися. Разом вони “погасили” марку Укрпошти, присвячену чотирилапому піротехніку. Як зазначають в Офісі Президента, марки з Патроном – благодійні. А кошти, зібрані від їхнього продажу, спрямують на фандрейзингову платформу United24. За ці гроші закуплять машини для розмінування Armtrac 400.