“Все буде Україна”: у селі на Херсонщині воїнів ЗСУ зустрічали з кавунами. Відео

0

Бійці Збройних Сил України продовжують звільняти рідну землю від російських загарбників. Ще одним деокупованим населеним пунктом в Україні стало село Олександрівка Херсонської області.

Місцеві жителі, котрі довгий час були під окупацією, з радістю зустріли своїх захисників. Відео зі звільненого села опублікувано в Telegram-каналі OBOZREVATEL (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Військовослужбовець на відео розповів, що в’їжджає до населеного пункту одразу після його звільнення. Місцеві жителі встали вздовж дороги, щоб зустріти своїх захисників та подякувати за деокупацію

Варто зазначити, що воїнів ЗСУ зустрічали в Олександрівці не порожніми руками. На знак подяки військовослужбовцям дали кавуни, які є символом Херсонської області.

“Олександрівка на Херсонщині зустрічає українських визволителів знаменитими кавунами! Херсоне, тримайся! ЗСУ вже близько!”, – йдеться в описі до відео.

Також схвильовані довгоочікуваною зустріччю з українськими військовослужбовцями жителі села дякували бійцям за захист країни.

“Це Олександрівка! Хлопці, слава Україні! Дякую вам, хлопці! Дякую! Все буде Україна!”, – дякували мешканцям села.

''Все буде Україна'': у селі на Херсонщині воїнів ЗСУ зустрічали з кавунами. Відео