Все для Залужного! Байден влеmів – історuчний указ: сuвочолий вuдав немuслиме. Чекали всі – браво!

0

Зброю, яку потребує Україна для захисту від Росії, країни-партнери надають із великою обережністю та дуже повільно, через що втрачається час та гине більше українців. Проте з кожним місяцем, рішучість Заходу зростає, а рішення про надання зброї масштабуються, в результаті це призведе до надання усього необхідного Україні.

Про це під час стріму Романа Цимбалюка на ютубі розповів російський публіцист та опозиційний політик Андрій Піонтковський. За його словами, в США вже точаться дискусії щодо необхідності припинення геноциду українського народу на умовах перемоги України у війні.

Андрій Піонтковський припускає, що останні тенденції щодо рішень про надання Україні зброї призведуть до максимально ефективних результатів у вигляді надання усього, що необхідне Україні. Опозиціонер посилається на розмови американських та європейських посадовців, в яких вони висловлюють підтримку та впевненість в перемозі України.

Так, Майкл Макфол, який неформально працює в групі “Єрмак – Макфол” над санкціями проти Росії нещодавно написав у Твіттері про рішучу підтримку України та необхідність припинення геноциду українського народу.

Враховуючи цей твіт, Піонтковський зазначив, що саме в такому контексті та в такому тоні зараз ведуться дискусії в Білому Домі з приводу постачання Україні озброєння. На думку публіциста, це може призвести до того, що Україні нададуть зброю для звільнення Мелітополя.

Моє відчуття таке, що ця дискусія може призвести тільки до одного – до подальшого відступу партії “непоразківців” і наданню генералу Залужному того набору, який йому потрібен, щоб пройти 84 кілометри відділяючих його від Мелітополя,
– зазначив Піонтковський.

Російський опозиціонер припустив, що після звільнення Мелітополя, для України відкриється можливість завдавати удари по окупантам у Криму, а також надання ракет ATACMS може відбити бажання росіян обстрілювати українські міста, адже логічно, що за удари по Києву, вони отримають удари по Москві.

Перемога України ні в кого не викликає сумнівів
Окремо Піонтковський відзначає і роль Великої Британії. Опозиціонер пригадав обмін репліками в британському парламенті, коли міністр оборони Великої Британії відповів Борису Джонсону, що у його країни є засоби, які допоможуть зупинити геноцид українського народу, зокрема крилаті ракети Storm Shadow.

Андрій Піонтковський вважає, що результати цих дискусій можуть стати відомими вже на наступній зустрічі “Рамштайн”.

Також опозиціонер відзначив слова міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби та генерального секретаря НАТО Йенса Столтенберга, які напередодні Нового року, заявили про необхідність підтримки України.

Президент США Джо Байден натякнув, що збирає світову коаліцію для допомоги України. Голова Білого Дому висловив підтримку Україні та сказав, що світ має консолідувати усі наявні ресурси.
У 2023 році може відбутись зрушення у питанні постачання необхідної зброї для України. Україна неодноразово надавала списки необхідної зброї для перемоги та очікує її цього року.
У січні має відбутись засідання “Рамштайн – 8”, де може статись “прорив” у питані постачання озброєння.

Про це  розповів директор програм практичної політики Інституту політичної освіти Олександр Солонтай. Олексій Резніков ще місяць тому припустив, що “Рамштайн-8” відбудеться на початку 2023 року.
Тоді міністр оборони зазначив, що наші партнери живуть в режимі мирного часу. Тож причиною перенесення зустрічі можуть бути різдвяні свята.