Все вже вирішено на найвищому рівні: Буде повертати “легіm имному” владу: Путін прийняв рішення тягнути із собою до Лукашенка і Януковича

0

Путін ніяк не може заспокоїтися, знову треба всім помститися, всіх поставити на місце. Вчора по колу в різних форматах бункерний шукав способи як покарати Литву за блокування транзиту санкційних вантажів, Казахстан за поведінку Токаєва на Петербурзькому міжнародному економічному форумі, Україну за удар по газовидобувних вежах, Лукашенка за незговірливість тощо.

Про це повідомляє телеграм-канал, який позиціонує себе, як джерело близьке до військово-політичного командування РФ, інформує Файна сторінка.

У результаті вирішив, що Токаєву сильно не помстишся, Китай і Туреччина готові будь-якої миті підставити плече президенту Казахстану. Литву сильно не покараєш, важелів небагато і можна тільки журитися, що не зважився на перший удар по Прибалтиці, перекладаючи це у якесь примарне майбутнє.

В Україні і так війна, а швидко підняти рівень ескалації в рамках конвенційної війни без мобілізації та залучення додаткових ресурсів непросто. Залишається Лукашенко і надія Путіна на те, що під час найближчої зустрічі, яка має відбутися приблизно через десять днів, вдасться все ж таки вламати норовливого “картопляного лося” вступити до троїстого союзу, створивши нову державу.

Є навіть плани взяти Лукашенка нахрапом. Так Путін готує варіант-під час візиту до Республіки Білорусь взяти з собою в гості до Лукашенка екс-президента України Віктора Януковича і прямо там, у Республіці Білорусь у Біловезькій пущі, по-перше оголосити Януковича легітимним президентом України та “передати” йому владу над окупованими територіями України, проголосивши їх звільненими, а по-друге, підписати попередню угоду про союзну державу трьох слов’янських народів.