Всі кажуть, що Польща paй для yкpaїнців? Ви сeрйозно?! Я вже тyт 8 piк і можу точнo сказати, щo живетьcя тyт ой як неcoлодко. Почати треба з чopного смогу, який тут в nовітрі на nостійній основі

0

Польща – це рай для українців? Не смішіть мене. Я тут вже восьмий рік живу і прекрасно знаю, що іноді тут ох як несолодко.

Я розумію, що зараз такий час, коли відсутність небезпеки для власного життя цінується більше за все.

Але не варто себе тішити ілюзіями при виборі країни, до якої збираєтеся переїхати.

Що мене лякає в Польщі? Відповідь чітка і однозначна – чорний смог.

Тільки-но температура повітря піднімається до 25 градусів – він тут, як тут.

У зв’язку з цим частину міста практично паралізує – автівкам заборонено пересуватися мостом, вагітним жінкам та людям похилого віку взагалі не рекомендують виходити на вулицю.

Коли я носила свого Марка під серцем, мені довелося навіть купити персональний очисник повітря – інакше ціле літо довелося б просидіти вдома.

Медична система в Польщі – це взагалі одна суцільна проблема. Якщо ви хочете записатися до лікаря, то варто подумати про це хоча б за кілька місяців наперед. Треба бути готовим до того, що якість обслуговування вас дуже неприємно вразить.

Звісно, талановиті лікарі Варшави відкривають свої приватні клініки із захмарними цінами на стандартні послуги і процедури. Окрема тема для розмови – це стоматологія.

Пломба коштуватиме Вам від 160 до 200 злотих.

Такі от сюрпризи Польща готує для тих, кому цікаво, яке воно – життя в Європі.

Мої рідні побули тут кілька місяців, а зараз готові на все, щоб повернутися в Україну. Якби не робота – сама б уже звідси давно втекла.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю.

Усі фото в статті є ілюстративними.