Вся nравда про Дії Зеленського! Ярош не добuрав свлів – облавu по всій країні: ексmрене рішення. Переможемо!

0

Кремлівське підпілля, що діє під виглядом УПЦ Московського патріархату в Україні, має бути викоренене.

Активні слідчі дії українських спецслужб та обшуки щодо структур УПЦ Московського патріархату на території України викривають масштабну агентурну мережу Росії, яка замаскована під церковні структури “УПЦ”. Про це заявив командувач Української добровольчої армії (УДА) Дмитро Ярош, похваливши дії президента Володимира Зеленського та голови СБУ Василя Малюка.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Ярош заявив, що кремлівське підпілля в Україні має бути викоренене.

“Вважаю, що дії Служби безпеки України та її керівника генерала Василя Малюка з ліквідації кремлівської агентурної мережі, закамуфльованої під церковні структури “УПЦ”, абсолютно виправдані та надважливі… Кремлівське бандитське підпілля у всіх сферах життя України має бути викоренене”, – наголосив він.

Ярош підтримав дії Зеленського та керівництва СБУ, наголосивши на необхідності повної ліквідації агентурної мережі РФ.

“Військовий стан у нашій державі дозволяє повністю ліквідувати будь-які спроби протидії українським національним інтересам. Закликаю владу й надалі рішуче і послідовно протиставлятися рф та путінській агентурі! Брати зі зброї із СБУ, так тримати! Дякую Президенту Зеленському за правильний прояв політичної волі! ! Слава Україні!” – зазначив він.

Джерело:korupciya.com