Всім без виключення жителям України! Тільки що прозвучала тepмiновa зaява по Xepcoнy і не тільки

0

Українські військовослужбовці просять усіх зберігати повну тишу про те, що відбувається на фронті, і дати ЗСУ можливість зробити свою роботу.

Після численних повідомлень “почалося” і “на повну силу” про протистояння з окупантами на Півдні України ЗСУ звернулися до блогерів, волонтерів, журналістів та всіх українців, які володіють певною інформацією про перебіг бойових дій. Українські захисники просять усіх зберігати режим тиші, щоб вони могли виконувати свою роботу. 

Зараз особливо важливо не дати ворогові інформації про дії та напрямки.”Звичайно, ми розуміємо, що всім, хто спілкувався з військовим побратимом, не терпиться щось оголосити першими або хайпанути передчасно в блозі, зібрати лайки або на хвилинку стати зіркою в соцмережах, – будь ласка, не треба цього робити, бо життя бійців важливіше лайок та ріпостів”, – просять військові. 

Про всі перемоги та операції з деокупації можна буде дізнатися з офіційних зведень. Тільки військове керівництво має у своєму розпорядженні всі дані про те, що відбувається на фронті.