Втрата Лимана дуже засмуmuла Пуmіна: він буде радuтись з шaманaмu, що робuтu далі

0

Втрата Лимана та низки інших населених пунктів, оголошених напередодні Путіним приєднаними до Росії у складі чотирьох областей України, негативно позначилася на настрої президента РФ.

Про це повідомляє російський опозиційний Telegram-канал “Генерал СВР”, інформує UAINFO.org.

На додачу, Кадиров і Пригожин, що його підтримав, які публічно звинуватили Генштаб і міністерство оборони РФ у втраті територій та назвали персонально відповідальних за це генералів, взагалі ввели Путіна в смуток і фактично позбавили його можливості застосувати санкції до будь-якого.

Тепер кадрові рішення президента щодо будь-якого представника керівництва військового блоку будуть сприйняті російськими елітами як перекіс у бік посилення позицій Кадирова та Пригожина, що, безумовно, викличе невдоволення всередині як мінімум силових еліт.

Мало того, якщо Путін вчинить так, як вимагає Кадиров, це буде потужним сигналом слабкості президента, який піддається вже навіть не маніпуляціям, а відвертому тиску, і паніка в елітах, які побоюються втратити поточний status quo, гарантована.

“Зараз в Росії і суспільство, і еліти перебувають у стані наймогутнішої турбулентності за весь час правління Путіна, тому  будь-який перекіс у системі “стримувань і противаг”, яка вибудовувалась понад два десятки років, може закінчитися крахом режиму. Тому Путін швидше послухається рекомендацій шаманів, з якими йому організована зустріч у ці вихідні, ніж ризикне піддатися публічному тиску, якщо, звичайно, шамани не порекомендують те саме, що і Кадиров і Пригожиним”, – пише “Генерал СВР”.

UAINFO