Вuпyщeнi з Бєлгopoдa pakemu впaлu на poсiйсьkiй тepumopiї – ЗМI

0

Увечері у п’ятницю, 15 липня, російські окупаційні війська знову влаштували обстріл Харкова. Ракети запускали з Бєлгорода, але до цілі вони не долетіли.

Ракети, випущені окупантами по Україні, впали на території РФ. Про це повідомили місцеві ЗМІ та Telegram-канали.

Одна з ракет впала біля села Ясні Зорі, розташованого неподалік російсько-українського кордону. У деяких будинках вибило шибки.

“Одна ракета впала на кордоні. Можливо, постраждали прикордонники, тому що впало десь неподалік однієї з польових баз”, – сказано в повідомленні.

Ракети впали на території РФ.

Росіяни були вкрай обурені тим, що жодна із запущених по Харкову ракет не досягла цілі, а замість цього снаряди продовжують падати на голови росіян.

“При цьому в Харкові тихо – про вибухи ніхто не пише і не повідомляє. Так може, бл***, якщо вони падають на нас, не варто випускати їх, або хоча б не по кілька разів. І ГАРАЗД, це було одиничними випадками раніше. АЛЕ ДРУГИЙ РАЗ ЗА ДЕНЬ, ПРИЧОМ ПІДРЯД – ви з чого ці ракети робите?” – обурювалися у мережі.

Нагадаємо, що в ніч проти четверга, 7 липня, російські окупаційні війська влаштували черговий обстріл Харкова. Ракети по місту традиційно запускали з Бєлгорода (РФ). Однак того разу щось теж пішло не за планом росіян – дві ракети впали через кілька секунд після зльоту.

OBOZREVATEL