Вuття сuрен повно пожежнuх і швuдкuх, крuкu “Спасuте нас”: Москва у вorнi, в столиці рф спaлaхнула сuльнa пoжeжa (ФОТО)

0

В російській столиці сталася сильна пожежа

Як повідомляють ЗМІ, у багатоповерховому будинку на вулиці Алма-Атинській горів хостел. Загальна площа займання становила 150 квадратних метрів. За словами одного із співробітників екстрених служб, у хостелі було багато мешканців. top.politeka.net

“Кого встигли – евакуювали”, – повідомив він.

Займання розпочалося на першому поверсі 16-поверхового житлового будинку. Імовірно, через несправне електроустаткування.

Люди не змогли вибратися з охопленого вогнем приміщення через ґрати на вікнах.

Додамо, що також стало відомо про масштабну пожежу в Якутії – там горить 110 тис. га лісу. За даними Авіалесоохорони, гасіння ведеться лише на площі 15 тис. га

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що жодного добробату “Москва” чи “Петербург” у РФ не існує і не існуватиме.

За словами секретаря РНБО, якщо добровольчі батальйони в РФ і існуватимуть, то тільки на папері, а в їхньому складі будуть якути, чуваші та інші люди з тих суб’єктів федерації, які Росія свого часу колонізувала.

“Вони не йдуть добровільно, вони підписують контракти. Зараз Росія максимально збільшує кількість грошей, які вона готова платити цим людям, які йдуть на вірну загибель. Ці суми зараз у РФ вже почали досягати божевільних цифр порівняно з тим рівнем життя, який є на їхніх територіях”, – заявив Данилов.