Ви просили щоб ЗСУ “вr атили” по кримському мосту!? Так от знайте, тільки що генерал Марченко заявив, що…

0

Генерал – майор Дмитро Марченко каже , що зараз зупиняти війну в жодному разі не можна . Збройні Сили України набрали темп і мають величезне бажання .

Якби у ЗСУ було достатньо технiки , то вони б вже вигнали окупантів з Криму . Дмитро Марченко керував обороною Миколаєва з 25 лютого до початку квітня . Він запевняє , що треба ” добивати Росію ” .

З окупованими територiями є тiсний зв’язок Генерал – майор розповів , що з тимчасово окупованими територiями пiдтримують тісний зв’язок . В Херсоні , зазначив Марченко , є люди , якi ” сховали зброю та чекають на сигнал ” . На думку військового , звiльняти Херсонщину будуть одразу з двох боків .

Ніхто не збирається здавати , і ніхто не збирається їх залишати . Якщо у когось пробiгають думки , а Давайте на цьому зупинимо війну – ні , це наша країна , це нашi землі ! – наголосив Марченко . Щоправда , на Херсонщині украïнська армія справді втратила у часі та це дозволило росіянам закріпитись . Наразі там працюють злагодженi пiдрозділи ЗСУ , які завдають удари по необхідних точках .

Українцям не вистачає сил та засобів , – Марченко Скажу як е , якби в нас зараз було достатньо сил та засобiв , яких , на жаль не вистачає , це техніка , озброення , артилерiя , ППО , пiдтримка з повітря , то якби ми розігналися , повірте , то вони б зупинилися вже за Керченським мостом , – додав генерал – майор .

Марченко переконаний , у випадку контрнаступу ЗСУ росіяни тікатимуть , адже у них нема ані бажання , ані мотивації воювати . Бiльшiсть полонених з вiйська ворога – це , як правило , малоосвічена молодь – з низьким рівнем моралі .