“Ви вже знаєте, що сталося в Херсоні?! Бачу кінець вiйни”: Кислиця заявив, що вiйcькoвa noрaзкa росії в Україні немuнуча, особливо після подій в Херсоні та Криму

0

Глава країни-агресора Росії Володимир Путін веде війну проти України, щоб відновити Радянський Союз. Проте у підсумку на саму РФ чекає неминуча воєнна поразка

Таке переконання висловив постійний представник України в Організації Об’єднаних Націй (ООН) Сергій Кислиця. Думкою він поділився в інтерв’ю виданню Guardian Trinidad&Tobago.

За словами дипломата, Російська Федерація намагається колонізувати нашу державу, проте українці впораються з агресією сусідньої країни.

'Бачу кінець війни': Кислиця заявив, що військова поразка Росії в Україні неминуча

“Незалежність України важлива, бо це святкування нашої свободи. Але те, що ми маємо сьогодні, – це напад неоколоніалізму та бажання Путіна відновити радянську імперію”, – пояснив Кислиця.

Він наголосив, що повномасштабне російське вторгнення стало результатом незаконної анексії Криму у 2014 році. Сьогодні ж 85% українців виступають проти територіальних поступок РФ, попри всі руйнування й смерті, яких країна зазнала від 24 лютого.

''Бачу кінець війни'': Кислиця заявив, що військова поразка Росії в Україні неминуча

Водночас дипломат переконаний: навіть якщо завтра війна Росії проти України закінчиться, то будуть потрібні покоління, щоб люди повірили, що РФ більше не становить загрози.

“Але я бачу кінець війни. Воєнна поразка Росії в Україні неминуча”, – підсумував Кислиця.

OBOZREVATEL